Güvenilir

AppCoins Wallet

catappult
49.48MB
Mağazadan İndirilenler 250k - 500k
Sürüm 0.2.0b 5 saat önce

AppCoins Wallet açıklaması

The revolution of the app economy is brought to us by AppCoins, the cryptocurrency created for app users, developers, stores and OEMs, and you need a wallet to store, transfer and receive them!

The best words to describe the AppCoins Wallet are simplicity and safety. Simplicity because this app allows you to receive, store and send your tokens in a very easy and comfortable way. Actually, you have all these options in the home view! In addition, your private keys will never leave your device, which means they are stored locally and that’s why your privacy and security are 100% guaranteed!

One of the coolest features about this wallet is that you can create payment channels based on µRaiden technology. This allows you to not pay fees for all transactions made in APPC until the chosen amount is reached. To top it up: the transactions will even be faster than if made with a credit card!

AppCoins Wallet is exactly the tool that APPC users need to store their tokens and process all transactions, including in-app payments and rewards coming from acquisition campaigns. So just try it now!

Uygulamanın ekonomisinin devrimi, AppCoins bize uygulama, kullanıcıların, geliştiricilerin mağazaları ve OEM'ler için oluşturulan cryptocurrency getirilir ve saklamak, transfer ve onları karşılayacak bir cüzdan gerekiyor!

AppCoins Cüzdan açıklamak için en iyi kelime basitlik ve güvenlik vardır. Bu uygulamanın sağladığı için Sadelik aldığınız, mağaza ve çok kolay ve rahat bir şekilde belirteçleri göndermek için. Aslında, ev görünümündeki tüm bu seçenekleri var! Buna ek olarak, özel anahtarlar yerel olarak saklanır ve gizlilik ve güvenlik% 100 garanti yüzden demektir Cihazınızı, asla terk edecek!

Bu cüzdan hakkında havalı özelliklerinden biri μRaiden teknolojisine dayalı ödeme kanalları oluşturmak olabilir. Bu seçilen miktara varıncaya kadar size APPC yapılan tüm işlemler için ücret ödemezler sağlar. kontör için: işlemler bile bir kredi kartı ile yapılmış ise daha hızlı olacak!

AppCoins Cüzdan tam APPC kullanıcılar uygulama içi ödemelerin ve edinim kampanyalardan gelen ödülleri de dahil olmak üzere, kendi belirteçleri saklamak gerekiyor ve tüm işlemleri gerçekleştirmek araçtır. Dolayısıyla, sadece şimdi deneyin!

Daha fazla göster

AppCoins Wallet için Mağaza Kullanıcı Derecelendirmeleri

4.26
129
5
94
4
8
3
8
2
5
1
14

AppCoins Wallet üzerine Mağaza İncelemeleri

Dil

AppCoins Wallet ile ilgili şikayetler

trusted bayrak
İyi çalışıyor 1
needs licence bayrak
Lisans gerekli 0
fake bayrak
Sahte uygulama 0
virus bayrak
Virüs 0
catappult mağaza avatarı
catappult Mağaza 32.42k 30.96M

APK hakkında AppCoins Wallet bilgi

APK Sürüm 0.2.0b
Uyumluluk Android 5.0+ (Lollipop)


İndirme: AppCoins Wallet APK
İndir